HABERLER

ACE of M.I.C.E. Ödülleri İçin Nefesler Tutuldu!

Güncelleme: 23.12.2014 16:41

cover

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nin finalistleri, 19 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde jüri önüne çıkarak sunumlarını gerçekleştirdi. Ödüller, 27 Şubat’ta düzenlenecek görkemli ödül gecesinde sahiplerine verilecek.

27 Şubat 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde dağıtılacak olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri için geri sayım başladı. MICE sektörünün bilinirliliğini artırmak amacıyla Turizm Medya Grubu tarafından düzenlenen ve genel koordinasyonu Tatu Event tarafından yürütülen kongre, toplantı ve etkinlik (MICE) sektörünün en prestijli ödülleri için yarışan finalistler sunumlarını gerçekleştirmek üzere 19 Aralık Cuma günü Haliç Kongre Merkezi’nde, 91 kişilik Ace of M.I.C.E. jürisinin önüne çıktı. İlk elemeler sonucunda her dalda ilk üçe kalan 66 aday, birinci seçilmek için sunumlarını gerçekleştirdi.

Toplantı Yönetim Firmaları, Toplantı Destek Firmaları, Oteller ve Etkinlikler olmak üzere dört kategoride, toplam 23 dalda verilecek ödüller için, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 150’nin üzerinde aday başvurdu.

Ödüller, 27 Şubat Cuma günü Haliç Kongre Merkezi’ndeki gerçekleştirilecek görkemli törenle sahiplerine verilecek. ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesine finalistlerin yanı sıra Türkiye ve uluslararası MICE sektörü profesyonellerinden 3 bin davetli katılacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!