Yılın Son Konserinde Hayranlarıyla Buluştu!

 Yılın Son Konserinde Hayranlarıyla Buluştu!

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Yavuz Bingöl, “yılın son konseri” dediği gecede hayranlarına tam anlamıyla türkü ziyafeti verdi. Konser salonunu dolduran konuklarının eşliğinde sazı ile türkülerini seslendiren Yavuz Bingöl, “Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje” üzerinde çalıştığını söyledi.

Kendisini izleyen gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Yavuz Bingöl, senaryosu üzerinde çalıştıkları bir sinema filmi olduğunu ve 2017 yılı Haziran ayında “motor” diyeceklerini belirtti. Başta bir sinema projesinin de senaryo aşamasında olduğunu söyleyen Yavuz Bingöl, “Biraz kendi hikayem olacak” dedi.


İstanbul’da intihar teşebbüsünden bulunan bir kişiyi kurtarmasıyla ilgili soruya da yanıt veren Yavuz Bingöl, “Sete giderken gördüm. O genç benim hayranım çıktı. Cep telefonunda benim türkülerim varmış. Biraz sohbet ettik. ‘Ne sıkıntın var ise çözerim’ dedim. O da durumunun iyi olduğunu başka bir olayın olduğunu söyledi. Polis arkadaşlar işlerini çok iyi yaptılar. Ben ayrıldıktan sonra arkadaşı indirmişler. Tekrar görüşmek isterim o gençle” dedi.