Yıldızlar Geçidi!

Yıldızlar Geçidi!

Yapımcı Polat Yağcı, 43’üncü yaşını önceki akşam Günay Restoran’da kutladı. Geceye çok sayıda ünlü isim katıldı.

Polat Yağcı’nın doğum günü partisine Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Nejat Alp, Hakan Altun, Serkan Kaya, Demet Akalın, Mustafa Sandal, Burcu Kıratlı- Sinan Akçıl, Zara, Kibariye, Funda Arar, Muazzez Ersoy, Kubat, Aleyna Tilki, Yavuz Bingöl, Merve Özbey, Alişan’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

Ünlü sanatçılar gecede sahneye çıkarak Yağcı için şarkılar da söyledi. Üzerinde fotoğraflarının yer aldığı doğum günü pastasını sanatçı dostlarıyla kesen Polat Yağcı, “Bu kadar sanatçının bir araya gelmesi çok değerli. Ne zaman sizleri arasam her zaman yanımdasınız, benimlesiniz. Bundan sonraki senelerde de inşallah hep birlikte oluruz” dedi.

 19-12/24/demet-a-1577171145.jpg

İsmim yeter

Geceye Okan Kurt’la katılan Demet Akalın’a Ivana Sert’in “Rap sanat değil” sözleri hakkında ne düşündüğü soruldu. Rap’çi Ben Fero’nun “Demet Akalın” şarkısının klibinde oynayan şarkıcı, “Ben Fero’nun çalışmasında yokum ki. İsmim var. Ama benim ismimin geçmesi bile yeter. İsmimin geçtiği şarkı bile yılın hit’i oldu” dedi.

 19-12/24/aleyna.jpg

Tat vermedi

 Aleyna Tilki, 2019’un kendisi için nasıl geçtiği sorusuna “Tat vermedi. Çok çalıştığım bir yıl oldu, nerede ne yaptığımı hiç anlamadım” yanıtını verdi.

 19-12/24/sandal.jpg

Mustafa Sandal, “Polat Yağcı’nın şov dünyasına girerken ilk yaptığı iş, bir Mustafa Sandal konseriymiş. Sektöre girdiği andan itibaren hepimizin hayatına pozitif katkıları oldu” dedi.