Yeni Albüm Heyecanı!

Yeni Albüm Heyecanı!

 Fatma Turgut’un, 10 şarkılık yeni albümüm “Elimde Dünya”nın ilk şarkısı “Bir varmış bir yokmuş” 22 Mart Cuma günü  müzikseverlerle buluşuyor.

Uzun bir çalışma sonucunda özenerek hazırladığı yeni albümünün heyecanını yaşayan Fatma Turgut, müjdeli haberi instagram adresinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

Fatma Turgut, yaptığı paylaşıma şu notu düştü; " Herkese merhaba. Kalbimden geçenleri buraya nasıl sığdırabilirim bilmiyorum. Heyecandan nefes alamıyorum desem, azıcık da olsa anlatmış olurum derdimi. 10 şarkılık yeni albümüm “Elimde Dünya”nın ilk şarkısı “Bir varmış bir yokmuş” 22 Mart Cuma günü sizlerle olacak, Avrupa Müzik etiketiyle. Videosuyla birlikte. Albümün tamamı ise Nisan ayının ikinci haftası sizin, bizim... Çok fazla insana teşekkür ediyor olacağım. Rüya gibi bir ekiple çalıştım, çocukluğumda beni büyüten kahramanlarım eşlik etti bana. Sonra; en kalpten aktaracağım sizlere... Sahip çıkan, değer veren, beni asla yalnız bırakmayan, inanan, yanımda olan dostlarımı... En çok da size... sesim, sizsiniz, albümüm sizindir..  Yapımcılarıma sonsuz sevgiyle...

 

19-03/13/aaaaaaaaaaaaa-1552463292.jpg