Yeditepe Konserleri Kapsamında Murat Dalkılıç ve Gökhan Tepe Sahneye Çıktı!

Yeditepe Konserleri Kapsamında Murat Dalkılıç ve Gökhan Tepe Sahneye Çıktı!

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Gökhan Tepe ve Murat Dalkılıç müzikseverlerle buluştu.

İlk olarak sahneye çıkan ve "Adı aşk olsun" isimli şarkısıyla konsere başlayan Gökhan Tepe, "Evlerinizde bizi misafir ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Tekrar görüşmek üzere." ifadelerini kullandı.

20-06/30/ggggggggggggok.jpg

Tepe'in ardından sahneye çıkan Dalkılıç ise Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı koordinasyonunda devam eden konserlerde yer almanın onurunu yaşadığını işaret ederek, şöyle konuştu: "İstanbul Yeditepe Konserleri'nde, Boğaz'ın bu eşsiz manzarası ile karşınızdayız.Aynı zamanda evlerimizde güzel güzel vakit geçirebilmemiz adına gerçekten çok hoş ve tatlı bir organizasyon. Bu organizasyonun bir parçası olmaktan dolayı gerçekten mutluluk duyuyoruz. Çok güzel şarkılarımızı hep beraber söyleyeceğiz. Bu akşam için güzel bir repertuar hazırladık, iyi eğlenceler."

20-06/30/muuu.jpg

Gökhan Tepe ve Murat Dalkılıç'ın ardından devam edecek konserlerde, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.