'Yanımda Kal' 21 Aralık'ta Vizyonda!

'Yanımda Kal' 21 Aralık'ta Vizyonda!

Yapımcılığını Lucky Red Film/Shebnem Aşkın’ın üstlendiği, senaryosu Çağlar Yurt tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu “Yanımda Kal” filmi Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda 21 Aralık’da vizyona giriyor.
 

Çağlar Ertuğrul, Meriç Aral, Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman ve Deniz Baytaş’ın rol aldığı “Yanımda Kal”da işkolik bir iş adamıyla sokak şarkıcısı bir kızın dramatik hikayesi konu ediliyor.
“Dağ” filminde ve “Fazilet Hanımın Kızları” dizisindeki başarılı performanslarıyla dikkat çeken Çağlar Ertuğrul, “Yanımda Kal”da Emir karakterine hayat veriyor. Çağlar Ertuğrul, “Yanımda Kal” filminde gerçek aşkı bulunca yaşadığı hayatı sorgulamaya başlayan ve büyük bir değişim yaşayan genç bir yatırımcıyı canlandırıyor.
Son dönemde “Söz” dizisindeki ajan karakteriyle dikkat çeken Meriç Aral da amansız bir hastalıkla mücadele eden Zeynep olarak karşımıza çıkıyor.
Yaşamı sorgulatan dopdolu bir aşk hikayesinin büyük bir dramla içiçe yaşandığı “Yanımda Kal” filminde izleyiciyi derinden etkileyecek çarpıcı bir hikaye bekliyor.