Tuğba Özerk’ten Sevgililer Günü Sürprizi!

Tuğba Özerk’ten Sevgililer Günü Sürprizi!

Tuğba Özerk “Gidesim Geldi”, “Acı Hatıralar”, “Bitter Çikolata”, “Doğum Günün Kutlu Olsun” isimli çalışmaların akustik versiyonları 14 Şubat Sevgililer Gününde “Tuğba’dan Akustikler 1” isimli Ep ile müzikseverlerin beğenisine sundu. Özerk, ilerleyen dönemlerde de kendisine ve diğer bestecilere ait eserlerin akustik versiyonlarını “Tuğba’dan Akustikler” adıyla Ep formatında yayımlamaya devam edeceğini belirtti.

Ep’de yer alan çıkış şarkısı “Gidesim Geldi”nin sözü ve müziği Tuğba Özerk düzenlemesi Caner Şentürk & Yunus Özübelli, “Acı Hatırlar” şarkısının sözü ve müziği Tuğba Özerk, düzenlemesi Caner Şentürk & Namık Ataman “Bitter Çikolata”nın da sözü ve müziği Tuğba Özerk düzenlemesi ise Caner Şentürk & Namık Ataman ve son şarkı “Doğum Günün Kutlu Olsun”un sözü ve müziği Tuğba Özerk & Ercan Saatçi düzenlemesi ise Caner Şentürk & Namık Ataman, imzalı.

Sadece gitar ve nefesli enstrümanlar eşliğinde canlı okunan parçalar için Hücüm Kayıt Yöntemi kullanıldı. Müzikseverlerin dinlediği ilk anda kendilerini ev ortamında hissedecekleri eserlerde Özerk’in etkileyici yorumu müzikal şölen havası yaratıyor.