Sura İskenderli'den Bir Daha yak !

Sura İskenderli'den Bir Daha yak !

Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ''Bir Daha Yak'' şarkısı ile radyolarda, müzik kanallarında ve tüm dijital platformlarda

hızlı bir yükselişe geçerek listelerin zirvesini zorlayan genç sanatçı ''Sura İskenderli''; son günlerde yoğun konser maratonuyla gururlu başarısının mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor.

 

Küçük yaşlarda kendi söz ve bestelerini yapmaya başlayan ''Sura İskenderli'' kısa sürede büyük kitlelere ulaşarak ''Bir Daha Yak'' şarkısı ile

100 Milyon'un üzerinde bir etkileşimle kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekti.

Müzikseverler tarafından çok sevilen ve herkes tarafından paylaşılan şarkısı ile sektördeki yerini sağlamlaştıran Azerbaycanlı güzel sanatçı samimi hali ve özgün tarzı ile hem sosyal medyada hem de YouTube'da milyonların gönlünü fethetti.

 

''Sura İskenderli'' şarkısının kısa sürede bu kadar çok sevilmesi ile ilgili duygularını ise şu sözlerle dile getirdi;

 

 ‘Bir Daha Yak’ şarkımın bu kadar çok sevilmesi kadar mutluluk ve heyecan verici bir şey olamaz. Daha çok üretmek ve hep daha iyisini yaparak her gün bir adım daha ileriye gitmek tek isteğim ve bunun için de çok çalışacağım. 18 yaşımdan beri yazdığım bestelerimi artık size de dinletiyor olmanın heyecanını yaşıyorum, iyi ki kalbinizde bana da yer açtınız, iyi ki varsınız.”