Ajda Pekkan Yıldızlı Geceler'de Sevenleriyle Buluşuyor!

Ajda Pekkan Yıldızlı Geceler'de Sevenleriyle Buluşuyor!

Süperstar Ajda Pekkan,  Kral Pop Medya  Sponsorluğunda organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği yaza damgasını vurmaya hazırlanan Yıldızlı Geceler kapsamında 3 dev konser ile sevenleriyle buluşacak. Süperstar, Çeşme, Bodrum ve Harbiye’de gerçekleşecek Açıkhava konserlerinde yine unutulmaz şovlara imza atacak.

5 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, 21 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatrosu ve 23 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda, Kral POP Radyo’ nun medya sponsorluğunda gerçekleşecek Ajda Pekkan  konserlerine müzikseverler yoğun ilgi gösteriyor.

Ajda Pekkan,  ilk konseri 5 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.Ajda Pekkan, Çeşme’nin ardından,  21 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatrosu’nda, 23 Ağustos’ta ise Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda  sevenleriyle buluşacak.Muhteşem sesi, bitmeyen enerjisi, dillerden düşmeyen şarkıları ve  sürprizlerle dolu sahnesi ile her zaman zirvede yer alan Ajda Pekkan,  yine çok ses getirecek konserlere imza atacak.

Şıklığı ve sahnede giydiği kostümlerle de her zaman adından söz ettiren Ajda Pekkan'ın Açıkhava konserleri için hazırladığı kostümler ise büyük bir merak konusu.