Sevim Emre'den Açıklama Geldi!

Sevim Emre'den  Açıklama Geldi!

Göğüs ağrısı nedeniyle kaldırıldığı hastanede anjiyo olduğu ve yoğun bakımda olduğu öne sürülen Orhan Gencebay'ın sağlık durumu hakkında açıklama eşi Sevim Emre'den geldi.  

Sevim Emre  açıklamasında şu sözlere yer verdi; "Şükürler Olsun Rabbime Sevenlerine yavrularına ve bana bağışladı anjio esnasında çok büyük bir badire atlattık Allah doktorlarımızdan razı olsun arayan soran tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyorum" 

 

19-04/18/ssssssssssssssss.jpg

Bu açıklamanın ardından yeni bir paylaşım daha yapan Sevim Emre, ikinci kez instagram adresinden yaptığı açıklamada Anjiyo operasyonunu doğrularken,  yoğun bakımda iddialarını ise yalanladı.

Anjiyo işlemi gerçekleştirilen 74 yaşındaki Gencebay'ın tıkanan iki damarına stent takıldı. Sevim Emre yaptığı açıklama da şu ifadeleri kullandı: "Benim canlarım Orhan Babanız evet hastanede ama şükürler olsun yoğun bakımda değil. İki damara anjiyo yapıldı ve üç stent takıldı sağlık durumu gayet iyi emin ellerde. Telefonlarınıza geç dönüyorum, lütfen kusura bakmayın sevgiler teşekkürler güzel gönüllerinizden öpüyorum." 

 

19-04/18/ooooooo-1555568895.jpg