Sanatçıların 19 Mayıs Paylaşımları

Sanatçıların 19 Mayıs Paylaşımları

Sanat dünyasının ünlü isimleri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mızı sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladılar.

 

 

Tarkan, instagram adresinden paylaştığı videoda  “19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.”  Mesajını verdi.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

#19Mayıs #AtatürküAnmaGençlikveSporBayramı

Tarkan (@tarkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Ajda Pekkan; instagram adresinden "Atatürk, Gençlik ve Spor" En sevdiklerim. 19 Mayıs Kutlu Olsun " Mesajını paylaşırken, Demet Akalın; "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 100. yılı kutlu olsun." Mesajını paylaştı.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

"Atatürk, Gençlik ve Spor" En sevdiklerim.? 19 Mayıs Kutlu Olsun ??❤

Ajda Pekkan (@ajdapekkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

İbrahim Tatlıses; "Tam 100 yıl önce bugün Samsun’a ayak basan ve kurtuluş mücadelemizi büyük bir kararlıkla başlatan ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, beraberindeki silah arkadaşlarını ve askerlerimizi saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum. 7 düvele diz çöktüren milli mücadelemizin başlangıcının 100. Yılını ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyorum." mesajını yayınladı

 

 

Volkan Konak ve Alişan ise instagram hesaplarından  “19 MayısAtatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.”  Mesajını yayınladılar.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

-19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.?? -Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.?? -Milletin bağrından temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri (Türkiye Cumhuriyetini) ona bırakacağım ve gözüm arkamda kalmayacak.?? -19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür.?? -Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik.?? -Rica ile, merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti, gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır.?? -Gençler, cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız.?? -Ey Türk Gençliği! Birinci görevin, Türk bağımsızlığını, Türk Cumhuriyeti’ni, sonsuza dek korumak ve savunmaktır.?? -Bütün ümidim gençliktedir.?? -Sizler yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar?? #bugunbenimdogumgunum #kuzeyinoğlu #volkankonak #19Mayıs1919 #100Yıl

Volkan Konak (@volkankonakofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

Murat Boz ve Atiye de instagram adreslerinden yaptıkları paylaşımın altına "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun." Notunu düştüler.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! #19mayıs1919 #19mayıs #19march #atatürküanmagençlikvesporbayramı

Atiye (@atiyed)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

Mustafa Ceceli ise ; “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.” Mithat Cemal Kuntay" Vatan uğruna canım feda diyen aziz şehitlerimizi ve memleketin kurtuluş mücadelesinin fitilini Samsun’da ateşleyen ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve rahmetle anıyoruz.. " mesajını yayınladı.

 

Sibel Can ise; "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün İstanbul'dan yola çıkarak Samsun'a ayak basmasıyla 19 Mayıs 1919'da başlayan İstiklal Mücadelesinin 100. Yılı Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.Genç fikirli demek, doğruyu gören ve anlayan gerçek fikirli demektir." mesajını paylaştı.

 

Linet; " Bir asırdır, aynı heyecan ve tutkuyla Atamızın izindeyiz ?? 100. yılında 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun."  Mesajını yayınlarken, Hakan Altun ise;  “Bütün ümidim gençliktedir. “ Mustafa Kemal Atatürk" “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun." Mesajını paylaştı.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

“Bütün ümidim gençliktedir. “ Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun ??????

Hakan Altun (@hakanaltunmusic)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Oğuzhan Koç; twitter adresinden  “19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.” Mesajını yayınladı.

Gülben Ergen, yaptığı paylaşıma; "100 yılımız... 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı" notunu düştü.

 

İrem Derici; " instagram adresinden yaptığı paylaşıma  " Bugün Milli Mücadele'nin 100. Yılı! Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun'a çıkışının 100.yılını Kdz. Ereğli’de kutluyoruz! Saat 23:00’de Atatürk Anıtı önünde başlayacak olan konserimize herkesi bekliyoruz! Büyük bir gurur ve coşku ile kutlayacağız şanlı bayrağımızı!" notunu düştü.

 Fettah Can da ve Göksel' de  "19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor  Bayramı kutlu olsun." mesajını yayınladılar.

 

Kenan Doğulu; "İstiklal mücadelesinin ve özgürlüğe atılan ilk adımın adıdır 19 Mayıs. Öyle bir adım ki, 100'üncü yılına ulaştı ve bıraktığı iz asla silinmeyecek. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!" mesajını paylaşırken, Deniz Seki ise; "19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlu olsun. Bağımsızlığımız için atılan ilk adımın 100 şanlı senesi ne güzel bir şereftir. Ne mutlu Türk'üm diye" mesajını paylatı.