Sahnelere Yepyeni, Eğlenceli, Farklı bir Lezzet Geliyor...

Sahnelere Yepyeni, Eğlenceli, Farklı bir Lezzet Geliyor...

"Man a Man, Aşk ve Müzik üzerine çok erkek bir gösteri" Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda 22 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da sahnede...


Tarihin başlangıcından bugüne aşk, kadın erkek ilişkileri, bakış farklılıkları, kimi zaman komik durumları, Man A Man adlı yepyeni bir gösteri ile sizlerle. Yaşar’ın eşsiz sesi ve yorumları, Metin Uca’nın eğlenceli sunum ve anekdotları ile müzik ve kahkahayı bir araya getiren farklı bir eğlence.

Hem konserlere hem de sahne üstü performanslarına alternatif oluşturan Man a Man yepyeni bir sahneleme ile müzik dolu, tarih dolu, aşk dolu bir yolculuk vadediyor. 

Kimi zaman unutulmaz bir aşk şarkısının hiç bilinmeyen öyküsü, kimi zaman bir latin melodisinin şaşırtıcı doğuşu, kimi zaman bir yazarın büyük aşkının yarattığı büyük eserler bu şahane müzik dolu eğlenceli yolculukta, Yaşarın eşsiz sesi ve şarkılarının yanında çok sürpriz eserler de sizi bekliyor. Metin Uca ile sahne üstünde seyircinin de katılımıyla, eğlenceli, 2 saati aşan yolculukta Türk Sanat Müziği, aşk şarkıları, hiç dinlemediğiniz melodiler uyumla buluşuyor.

Kerki|Solfej Konserleri ile ilk gösterisi 22 Ağustos'ta Bodrum'da gerçekleşecek olan show, birçok şehirde sizlerle buluşacak.