Onur Şan Hayranlarına Müjde!

Onur Şan Hayranlarına Müjde!

Onur Şan, üç yıl süren bir aranın ardından ‘‘Göresim Var’’ albümüyle sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı.

Halk müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Onur Şan’ın, repertuar çalışmaları iki buçuk yıl sürdü. Titizlikle hazırlanan "Göresim Var" albümü, Onur Şan’ın beşinci stüdyo albümü. Yorumcu kimliğinin yanı sıra hem söz yazarı hem de besteci kimliğiyle de müzikseverlerin karşısına çıkan Onur Şan oldukça iddialı.

"Göresim Var" albümü on eserden oluşuyor. ‘‘Sivas’a Düşse Yolumuz’’, ‘‘Sar Saçına Sürdür Beni’’, ‘‘Karadeniz Havası’’, ‘‘Turşusunu Kursunlar’’, ‘‘Göresim Var’’, ‘‘Azerbaycan Güzeli’’ eserlerinin sözü ve bestesi Onur Şan imzasını taşıyor. Şan’ın besteleri haricinde bir diğer sürpriz de, iki büyük ustanın eserlerinin albümde yer alması ‘‘İnsan Olmaya Geldim’’ Arif Sağ (beste) ve ‘‘Merak Etme Sen’’ Ferdi Tayfur. "Göresim Var" albümünde iki tane anonim eser ‘‘Yoğurt Koydum Dolaba’’ ve ‘‘Mavrova’’ Onur Şan’ın kendine has yorumundan dinleyeceğiz.

Ülkemizin hemen hemen her bölgesine hitap eden bir repertuara sahip olan "Göresim Var" albümünün müzik yönetmenliğini Mehmethan Dişbudak üstlenirken, Eyüp HAMİŞ, İlter KURCALA, Ömer ARSLAN, Emrah GÜNAYDIN, Mehmet AKATAY, Cafer NAZLIBAŞ, Volkan KAPLAN, Cafer NAZLIBAŞ, Rustam MAHMUDOV, Cem DUMAN, Ali YILMAZ, Şenol ARKUN, Hasan GÖZETLİK, Anıl ŞANLIEL, Selim BÖLÜKBAŞI, Serdar KASTELLİ gibi başarılı müzisyenler de enstrümanları ile yer aldı.

Onur Şan’ın "Göresim Var" albümü Kral TV ve Kral FM’in katkılarıyla, Esen Müzik etiketiyle 7 Temmuz’dan itibaren tüm müzik marketlerde ve dijital kanallarda yerini aldı.