Nesrin Güneş 'Turna Avazı' Çıktı!

Nesrin Güneş 'Turna Avazı' Çıktı!

Sanatçı Nesrin Güneş ve İstanbul Ardahan Kültür Evi Başkan Yardımcısı olan Güneş’in merakla beklenen ve ‘Turna Avazı’ adını taşıyan albümünü, Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen muhteşem bir gala gecesiyle tanıttı.

Yaklaşık olarak 6 yıldır büyük bir özen ve emekle albümü hazırlandıklarını ifade eden Güneş, “Birçok halk konserleri verdim. Yıllardır sahne deneyimim olmasına rağmen bu gece sizlerin huzurunda duyduğum heyecanı anlatmam mümkün bile değil” diyerek, yaşadığı heyecanı dile getirdi.

‘Turna Avazı albümünün Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen galasına Ardahan Kültür Evi Yönetimi başta olmak üzere Sivil Toplum Örgütleri, Siyasiler ve Sanat dünyasının ilgisi yoğun oldu. Gala gecesinin sunumunu ünlü sunucu İlknur Kaplan üstlendi.

“Sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum”

Sanatçı Nesrin Güneş, merakla beklenen ve ‘Turna Avazı’ adını taşıyan albümünü, Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen muhteşem bir gala gecesiyle tanıttı. Yaklaşık olarak 6 yıldır büyük bir özen ve emekle albümü hazırlandıklarını ifade eden Güneş; “Birçok halk konserleri verdim. Yıllardır sahne deneyimim olmasına rağmen bu gece sizlerin huzurunda duyduğum heyecanı anlatmam mümkün bile değil. Göstermiş olduğunuz ilgi beni çok mutlu etti. Heyecanıma ve sevincime ortak olduğunuz için hepinize yürek dolusu teşekkür ediyorum.  6 yıldır büyük özen ve emekle hazırlamış olduğumuz albümümüzü sizlerin huzuruna sizlerin beğenisine sunmaktan onur duyuyorum. Bu organizasyonda emeği geçen şirketimiz Arda müziğe, Bakırköy Belediyesine, çok değerli Yunus Emre Kültür Merkezi Müdiresine ve beni yalnız bırakmayan siz dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Unutulmaz bir gece yaşattılar

Konuşmasının ardından ‘Turna Avazı’ adını taşıyan albümünden türküler söyleyen Nesrin Güneş, dinleyicilerden tam not aldı. Nesrin Güneş, program sonunda ise galaya katılım gösteren sanatçı dostlarıyla birlikte müzikseverlere unutulmaz gece yaşattı. Güneş albümünü türkü severler için imzalamayı unutmadı.