MFÖ'den "Maske Tak" Şarkısı!

MFÖ'den

MFÖ, koronavirüs ile mücadele kapsamında maske takmanın önemine dikkat çekmek için bir araya geldi. Kanser tedavisi gören Özkan Uğur da arkadaşlarıyla kamera karşısına geçti.

 20-05/22/5ec5392c214ed8179483120b.jpg

Kanser tedavisi gören usta sanatçı Özkan Uğur arkadaşlarını bu kez yalnız bırakmadı. 2013 yılında yakalandığı lenf kanserini yenen, ancak bir süre önce hastalığı nükseden Özkan Uğur yeniden tedavi görmeye başlamıştı. Bir süre önce hastalığı ile ilgili sosyal medyada açıklamada bulunan Özkan Uğur, Mazhar Alanson ve Fuat Güner'le birlikte kamera karşısına geçti. MFÖ grubu birlikte 'Maske Tak' şarkısını seslendirdi. 

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,  MFÖ'nün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine ilişkin şarkısını paylaşarak "Türk popunun ustaları, bir aradan sonra ilk ortak şarkılarında, tedbirlerin müziğini yaptı. Aralarına virgül bile giremese de maskeli, mesafeliler.

Bizim söylemek istediklerimizi, sağ olsunlar, çok güzel söylüyorlar." ifadesini kullandı. Twitter hesabından müzik grubu MFÖ üyeleri Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'un Kovid-19 tedbirlerine ilişkin şarkısını paylaşan Koca, şunları kaydetti: "Mazhar-Fuat-Özkan, Türk popunun ustaları, bir aradan sonra ilk ortak şarkılarında, tedbirlerin müziğini yaptı. Aralarına virgül bile giremese de maskeli, mesafeliler. Bizim söylemek istediklerimizi, sağ olsunlar, çok güzel söylüyorlar. Söz; maskeli, mesafeli, sürprizli müziğin..."

 

20-05/22/0x0-catchupmazharrr-1590001354862.jpg

.