Kenan Doğulu'dan Yeni Albüm !

Kenan Doğulu'dan Yeni Albüm !

 Kenan Doğulu'nun "İhtimaller’’ adını taşıyan ve henüz raflarda yerini almamış olan albümü dijital platformda  ön-satışa sunuldu.

Albümde Kenan Doğulu’nun yıllar içerisinde müzikseverlere sunduğu bir çok hit parçasının, Ercüment Orkut, Can Çankaya ve Bulut Gülen tarafından caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonlarının yanı sıra söz ve müziği Kenan Doğulu'ya ait  "İhtimal"  adında yepyeni bir şarkı da yer alıyor.

Türkiye’de ve dünyada farklı caz sahnelerinde yer alan birbirinden önemli Türk caz müzisyenlerinin oluşturduğu orkestraya Kenan Doğulu,  gitarı eşlik ediyor.

Prodüktörlüğünü Kenan Doğulu ile birlikte Ozan Musluoğlu’nun üstlendiği İhtimaller albümü birbirinden değerli caz müzisyenlerinin eşliğinde tamamen canlı olarak kaydedildi.

Albümde en sevilen şarkılarını yepyeni caz düzenlemeleriyle seslendiren Kenan Doğulu’ya; piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik ediyor.

Doğulu Productions ve DMC etiketiyle çıkacak olan albüm, 10 Haziran’dan itibaren özel olarak yalnızca dijital platformda  satışa çıktı. Ön-satış süresince albümü merakla bekleyenler 24 Haziran günü albümlerini tamamlayabilecekler. Kenan Doğulu'nun yeni albümü "İhtimaller" 8 Temmuz'da ise müzik marketlerdeki yerini alacak.