Kenan Doğulu'dan Romantik Paylaşım!

Kenan Doğulu'dan Romantik Paylaşım!

Kenan Doğulu Beren Saat'e Aşkını İlan Etti: Ne Şanslıyım Ki Sana Aşık Olmuşum." Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından evlilik yıldönümünü kutlayan Beren Saat'e Kenan Doğuludan aşk sözleri ile karşılık geldi.

Kenan Doğulu, Beren Saat'in evliliklerindeki kriz sona erdi.Bir dönem ayrılacakları iddia edilen Saat ve Doğulu çifti, şimdilerde adeta ikinci balayını yaşıyorlar. Beren Saat geçtiğimiz gün yaptığı sosyal medya paylamışımı ile evlilik yıldönümlerini kutlamıştı. Beren Saat'e eşi Kenan Doğulu'dan Jest geldi. Doğulu, sosyal medya hesabından Beren Saat'e sevgi dolu sözler yazdı.

 

 20-07/30/kenan_1.jpg

 İşte Kenan Doğulu'nun o sözleri; "Yıllar hızla akıp geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Katlanarak büyüyen sevgim ve saygım mutluluğuma rehber ve ışık oldu. Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü güçlüğü birlikte aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende hissetmek ne güzel bir duygudur. Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin ilhamla kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler anlayışlı, nazik, okyanus kalpli sevgilim. Yıl dönümümüz kutlu ve mutlu olsun. Can kenarında yerin hep sevda yanı"