İrem Derici; Çok Sevdiğimi, Dostlarımı, Sevdiğim Adamı Kaybettim!..

İrem Derici; Çok Sevdiğimi, Dostlarımı, Sevdiğim Adamı Kaybettim!..

Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis'in ''Hayatımın Dönüm Noktası'' bölümünde ise güzel sanatçı dönüm noktasını şöyle anlattı;

''Hayatımın dönüm noktası aneroksiya dolayısıyla geçirdiğim zor dönem diyebilirim. Tam anlamıyla aneroksiya teşhisi koyulmadı bana çünkü o dönem psikiyatriste gitmeyi reddettim.

Bana ye dedikleri zaman bak çok zayıfladın kötüye gidiyorsun dedikleri zaman siz tutamıyorsunuz ağzınızı bana sürekli ye diyorsunuz karışmayın bana iyiyim ben bir şeyim yok diyordum.

Sonra bir gün arama motorundan bir baktım aneroksiya nedir yazayım dedim. 50 belirtisi varsa 48'i vardı bende ama hala 2 tanesi yok bende aneroksiya sayılmam diyordum.

19-05/17/rem-derici-gokhan-cinar.jpg

O dönemde çok sevdiğimi kaybettim, dost kaybettim, sevdiğim adamı da kaybettim. Hastalık sürecim bittiğinde annem babam ve ekibim vardı yanımda. 3-5 tane sağlam arkadaşım olduğunu öğrendim ve ondan sonra çok büyüdüm oradan çıktıktan sonra da bir savaş verdim ben çünkü konserlerim iptal oldu, yıkılmadım ayaktayım derken kendimi kaybettim çok net delirdim.''

 

İREM DERİCİ İLK TRAVMASINI ANLATTI!

Ben ilk travmamı yaşadığımda 12-13 yaşındaydım bir tatildeydik, klasik her kız çocuğu babasına aşıktır ya benimki aşırı dozda bir aşktı. Cep telefonu yeni hayatımıza girmişti babam aradı, annem açtı telefonu babanız arıyor dedi herhalde hal hatır soracak diye düşündük. Telefonu bana verdi annem, babam; kızım bir haberim var sana dedi, bir kız kardeşin oldu dedi. İyi hayırlı olsun dedim kapattım telefonu. Şimdi babam eve gidecek onu karşılayacak bir çocuk olacak evde biz neden öyle bir şey yaşamayacağız dedim, sonra bir tane daha kardeşim oldu ama aynı duyguları yaşamadım.

Bu yaşadığım olay; benim kısa dönemde olsa süren evliliğimde, eski eşimin önceki evliliğinden olan çocuğuna olan yaklaşımımda inanılmaz yardımcı oldu bana, çünkü annem ve babam sağ olsunlar ne yapılmaması gerektiğini çok iyi öğrettiler bana.

 

 

19-05/17/rem-derici-2.jpg

 

EZEN AYAK OLACAĞINA EZİLEN ÇİÇEK OL!

İrem Derici; annesinden konu açılınca duygularını şu sözlerle ifade etti;

''Annem beni hep ezen ayak olacağına ezilen çiçek ol diye büyüttü. Annem de babam da. İşte o ezen ayak olduğumu gördüklerinde veya oraya doğru gittiğimi gördükleri anda babam reddediyor beni.”

 

 

Konu aşka gelince de İrem Derici;

Aşk ile ilgili ''Benim tamamlanma değil tamamlama arzum var'' demesi üzerine; Gökhan Çınar da ''Tamamladığında tamamlanacağını düşünüyor olabilirsin'' şeklinde cevap verince İrem Derici;

''Neredesin sen haftalardır, aylardır para kalmadı cebimde terapistlere vermekten.'' dedi.