Harbiye Konserinin Biletleri Tükendi!

Harbiye Konserinin Biletleri Tükendi!

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan ve kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda 14 Eylül Cumartesi akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda ilk konserini verecek! Konsere yoğun ilgi gösteren Adrian’ın sevenleri, konserin biletlerini üç hafta öncesinden tüketti. 3972 kişilik oturma kapasitesi dolan konser için, merdiven biletlerinin satışı ise devam ediyor.

Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen sanatçı Cem Adrian; ücretsiz olarak albümlerini, canlı performanslarını ve albüm dışı kayıtlarını paylaştığı Youtube Cem Adrian Live kanalında ve hem ülkenin dört bir yanında hem de yurt dışında verdiği konserlerle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Cem Adrian, Denizbank Açıkhava Konserleri kapsamında 14 Eylül 2019 Cumartesi akşamı saat 21.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak. Adrian, 2005 yılında çıkan ilk albümü “Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım”dan, 2017’de çıkan son albümü “Tuz Buz”a kadar olan albümlerinden oluşacak repertuvarıyla, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Bu özel konserde Ahmet Aslan, Derya Köroğlu, Aylin Aslım, Gazapizm, Halil Sezai ve Gökhan Kılıç da Adrian’ın sahnesine misafir olacaklar.

19-09/03/cem-adrian-14-eylul-2019-harbiye-cemil-topuzlu-acikhava-sahnesi-afisi.png