Göksel ve maNga 8 Yıl Sonra Tekrar Aynı Sahnede!

Göksel ve maNga 8 Yıl Sonra Tekrar Aynı Sahnede!

Göksel, geçtiğimiz akşam sürprizlerle dolu bir konsere imza attı.

Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, gidemiyorum şarkısının ardından: " Bu şarkıyı söylerken fark ettim ki benim gidebileceğim en güzel yer burası, sahnem" sözleri ile duygularını dile getirdi.

Göksel: "Onno Tunç'u tanıma fırsatım olduğu için çok şanslıyım"

Konserinde kendi şarkılarının yanı sıra 70'li yılların unutulmaz şarkılarına da yer veren sanatçı, Onno Tunç'u tanıma fırsatı olduğu için şanslı olduğunu söyledi ve onun hatırası için Kurşuni Renkler şarkısını seslendirerek herkesi duygulandırdı.

Gece için özenle hazırlanan Göksel, Tam Da Şu An şarkısını dansçılar eşliğinde seslendirdi ve izleyicilere görsel bir şölen yaşattı. Gecenin sürprizi ise Göksel'in maNga grubunun sahneye çıkması ile birlikte Dursun Zaman şarkısında düet yapması oldu.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Göksel, sahneden müzik severlerin arasına inerek izleyicileri coşturdu ve yoğun istek üzerine bis yaparak sahnesini sonlandırdı.

Göksel konserlerine 3 Şubat'ta Denizli Route Bar, 23 Şubat'ta Ankara Hayal Kahvesi, 28 Şubat'ta İstanbul İş Sanat, 9 Mart'ta Kocaeli Hayal Kahvesi ve 23 Mart'ta Edirne Hayal Kahvesi'nde devam edecek.