Gökhan Tepe 20. Sanat yılını 4 Şubat’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde Kutluyor!

Gökhan Tepe 20. Sanat  yılını 4 Şubat’ta  Bostancı Gösteri Merkezi’nde Kutluyor!

Gökhan Tepe 20. Sanat  yılını 4 Şubat’ta  Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği Muhteşem bir konserle kutlamaya hazırlanıyor.

1996  yılında  "Çöz Beni" albümüyle müzik dünyasına merhaba diyen ardından "Can Özüm", "Belki Hüzün Belki de Aşk", "Yürü Yüreğim", "Vur", "Aşk Sahnede", "Kendim Gibi", "Seninle Her Yere" albümlerini ve "Birkaç Beden Önce",  "Gelsen de Anlatsam" single’larını yayınlayan sanatçı kendi albümlerinin yanı sıra besteci kimliği ile sanatçı dostlarının albümlerinde de yer aldı. Özellikle son yıllarda müzik dünyasında aranılan besteciler arasında yer alan sanatçı Ebru Gündeş’ten dinlediğimiz "Beyaz" ve "Araftayım'" şarkısının yanı sıra yeni çıkacak albümüne de 2 şarkısıyla imza attı. Demet Akalın’dan dinlediğimiz ve en iyi şarkı ödüllerini alan "Türkan" ve son günlerde dinlenme rekorları kıran "Ah Ulan Sevda" şarkısının da bestesini yapan Gökhan Tepe'nin  Funda Arar ve Aşkın Nur Yengi'nin albümlerinde de şarkıları ile yer aldı.

Geçen 20 yılda; ilk gençlik yıllarımıza,  aşk acılarımıza şarkılarıyla hem tanıklık hem de eşlik eden sanatçı geçmişten günümüze en güzel şarkılarının yer aldığı repertuvar ve sürprizlerle  4 Şubat 2017 gecesi Bostancı Gösteri Merkezinde vereceği konserle müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Siz de bu muhteşem geceyi kacırmak istemiyorsanız yerleriniz şimdiden ayırtın.