Flaş! Demet Akalın'ın İkinci Çocuğu Yolda!

Flaş! Demet Akalın'ın İkinci Çocuğu Yolda!

'İnşallah ikinci çocuk gelecek'

Demet Akalın'ın kayınpederi Abdi Kurt, ünlü şarkıcıyı kızı gibi gördüğünü söyleyip ekledi: İnşallah ikinci çocuk gelecek

Demet Akalın, önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcının kayınpederi Abdi Kurt, telefon bağlantısıyla canlı yayına katıldı. Gelinini kızı gibi gördüğünü söyleyen Kurt, "Demet çok iyi bir anne, torunuma da çok iyi bakıyor. Sanatçı gelin almak kolay değil. Biz hiçbir zaman Demet'i karşımıza almadık; ne biz onu, ne de o bizi üzecek bir şey yaptı. Çünkü Demet sanatıyla ailesini ayrı tutabilen bir insan" dedi. Abdi Kurt bir de müjde verdi: "Demet bize geçen hafta 'İkinci çocuğu düşünüyorum' dedi. İnşallah ikinci çocuk da gelecek." Demet Akalın ise programda çarpıcı açıklamalar yaptı:

Niran Ünsal'ın kliplerle ilgili açıklamalarının gerçek sebebini biliyorum ama açıklamayacağım. Ben de mayolu klipler çektim ama şu an böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorum. Gülşen gibi fiziğim olsa bikiniyle klip çekerim.

Niran Ünsal'ın kızı bana vokal yapmak için geldi; çok güzel sesi vardı ama Niran'ın kızı diye işe almadım. Çünkü o tür polemiklerin içine girmek istemiyorum.

Özlem Yıldız'la görüşmüyorum. Arkamdan iş çevrildiğinde kendimi aptal gibi hissediyorum. Benden özür diledi ama şu an barışmayı düşünmüyorum.

Alişan evlensin, çoluk çocuğa karışsın. Benim bir öfkem yok ama kocamı çiğneyemem.

Ayşe Hatun Önal'ı başarılı buluyorum. O da biraz deli; canı isteyince iyi şarkılar yapıyor.

Şahan (Gökbakar), bana deli gözüyle bakıyor. O asosyal biri, sadece maçlara gider. 'Recep İvedik'te oynarsak, eşimle birlikte olacağız. Şahan böyle bir teklifle gelince "Ben gerçekten beceremem" dedim.