Ferman Toprak'tan Yeni Single!

Abone Ol :

Ferman Toprak'tan Yeni Single!

 Ferman Toprak, yakın zamanda müzikseverlerin beğenisine sunacağı yeni single çalışması Alayına Gider'in  video klibi için, Erkan Nas yönetmenliğinde kameralar karşısına geçti.

Beykoz kundura fabrikasında yaklaşık 23 saat süren çekimlerde Ferman Toprak'ın eşi Hilal Toprak, survivor yarışmasında boy gösteren Merve Aydın, oyuncu şarkıcı Erkam Aydar ve tik tok fenomeni ünlü youtuber Ezgi Gizem de rol aldı.

Aynı gün 43 yaşına giren  Ferman Toprak'ın doğum günü de  Kral Grubu'nun kendisi için özel hazırlattığı sürpriz doğum günü pastasıyla  klip setinde kutlandı.

Senaryosunu Hilal Toprak'ın yazdığı eski Türk sineması tadında gerçekleştirilen klip çekimleri arasında Ferman Toprak'ın basın mensuplarına yaptığı açıklamalar ise dikkat çekti. Çok heyecanlı olduğunu ve harika bir çalışmaya imza attıklarını dile getiren Toprak   " 2013' te hayatı tesbih yapmışım şarkısını cıkarmıştım. Camiada çok konuşan arkadaşlar oldu. Beş yıldır susuyorum. Yakındır, herkesi susturucağım. Alayına gider diyorum bundan sonra " dedi.

 

Abone Ol :