Emre Altuğ'dan 20. Yıl Konseri!

Emre Altuğ'dan 20. Yıl Konseri!

Emre Altuğ, sanat hayatının 20’nci yılını özel bir konserle kutladı. TİM Show Center’da gerçekleşen konserde, ünlü şarkıcıya Özgür Sevinç’in şefliğini üstlendiği Sinema Senfoni Orkestrası eşlik etti.

İlk albümü “İbret-i Alem”i piyasaya çıkarmasının ardından müzik kariyerinde 20 yılı geride bırakan Emre Altuğ, önceki akşam TİM Show Center’da sahneye çıktı.

Konser öncesi soruları yanıtlayan şarkıcı, “Geçip giden yıllar bana çok önemli şeyler öğretti. Bu gece her şeyden öte geçip giden yirmi yılı paylaşacağımız, anıları yad edeceğimiz bir gece” dedi.

Bir muhabirin “40. yıl için bir planınız var mı?” sorusuna “40. yıla Allah kerim” esprisi ile yanıt verdi. Ardından sahneye çıkan ünlü şarkıcıyı izleyenler arasında eski eşi Çağla Şıkel ve çocukları Uzay ve Kuzey’in yanı sıra Haldun Dormen, Göksel Kortay, Hülya Koçyiğit, Alper Kul-Aylin Kontante, Ömür Gedik, Nasuh-Mine Mahruki, Aykut Gürel-Senem Çapa ve Gülbin Cavuşoğlu gibi ünlü isimler izledi.

Emre Altuğ konserin ilk bölümünde “Feryat”, “Yani”, “Su Gibisin”, “Kapış Kapış”ın yanı sıra “Düşen Bir Yaprak Görürsen” ve “Aşkım Bahardı” eserlerini söyledi. Bir ara çocukları Uzay ve Kuzey’in yanına giden Emre Altuğ, Cem Karaca ile özdeşleşen “Bu Son Olsun” şarkısını çocuklarının gözlerinin içine bakarak söyledi.

 

19-12/18/emre.jpg 

YILDIZLAR GEÇİDİ

Konserin ikinci bölümünde Emre Altuğ, Frank Sinatra’nın “My Way” parçasını okul arkadaşı ünlü müzisyen Efe Kışlalı ile birlikte seslendirerek konserin düetler bölümünün açılışını yaptı. Efe Kışlalı’nın ardından sahneye gelen Levent Yüksel ile “Yas”ı söyledi.

Ardından sahneye Sıla çıktı. Altuğ, ünlü şarkıcının kendisi için yaptığı yeni şarkısı “Zahmet Olmazsa”yı onunla birlikte seslendirdi.