Eflatun'dan "Uçsuz Bucaksız" Adlı Yeni Maxi Single Çalışması

Eflatun'dan

               Eflatun, Ayşegül Aldinç ile seslendirdiği “Seni Sevmek Var Ya” düetinden 2 yıl sonra yeni 3 şarkılık EP’si ile dinleyenlerine merhaba dedi.

         Burcu Güneş’le yaptığı düetler, kendi eserleri ve pek çok sanatçıya verdiği birbirinden değerli şarkılarıyla müzik severlerin yakından tanıdığı ve takip ettiği  sanatçı, “Uçsuz Bucaksız‘’ adını verdiği yeni albümünü, 9 aylık oğlu Mavi Tuna’ya ithaf ettiğini duyurdu. 

         Albümün ilk şarkısı “En Güzel Ben Sevdim”  klibinin teaserını geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayınlayarak sevenlerine sunan ve yazdığı sözlerle dikkat çeken Eflatun, bu albümde de beklentileri boşa çıkarmadı. ‘’En Güzel Ben Sevdim‘’ şarkısındaki şu dizeler              

daha ateşi keşfetmemiş ilkel kalbin aşkı nerden bilsin… ‘’

        Şarkının klip yönetmenliğini de yapan Eflatun, bu klibinde bir hurdacının platonik (eflatun biçimi ) hikayesini yeşilçam tadında perdeye yansıtarak sanatsal görüngüsü ile sevenlerine bir selam göndermeyi de ihmal etmedi.

            “En Güzel Ben Sevdim”, “Uçsuz Bucaksız” ve müzik severlerin yakından bildiği ölümsüz Mahmut Oğul şarkısı “Yağdır Mevlam Su” cover çalışması ile albümü tam olarak 298 günde tamamladı. Bu süre oğlu Mavi Tuna’nın doğduğu günden albümün eser işletmesi alındığı güne kadar olan zamanın rakamsal karşılığıydı.