Demet Akalın'dan Doğum Günü Partisi!

Demet Akalın'dan Doğum Günü Partisi!

Etiler'de bir mekanda doğum günü için parti veren Demet Akalın'ı sevenleri yalnız bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans eden konuklar renkli kareleri sosyal medyada paylaştı.

 Akalın'ın bu özel gününde geçtiğimiz hafta barıştığı şarkıcı arkadaşı İrem Derici, Fatih Ürek, Gökhan Tepe, Lerzan Mutlu, Aslı Hünel, Savaş Yurtsever, Özlem Yıldız, Selin Ciğerci, Kerimcan Durmaz gibi isimler de yalnız bırakmadı.

 Demet Akalın'dan Teşekkür!

Demet Akalın, doğum gününü kutlayanlara teşekkür etti. Akalın, eşi Okan Kurt'la beraber yer aldıkları bu kareyi: Teşekkürler hayatımda olan güzel dostlar. Arayan soran, mesaj yazan tüm iyilik güzellikler bizimle olsun. notuyla paylaştı.

 İrem Derici'den Akalın Paylaşımı!

 

Geçtiğimiz hafta aralarındaki buzları eriten Demet Akalın ile İrem Derici de barışmanın ardından ilk kez bir araya gelmiş oldu. Akalın'la beraber yer aldıkları kareyi sosyal medya hesabı üzerinden: "İyi ki doğdun Demo! Hem yeni yaşını hem de albümü kutluyoruz! Haydi o zaman bol satışlı olsun yeni albümün dedim, 'boş ver kız sağlığımız yerinde olsun yeter' dedi... Hayat çok kısa, her şey boş, sevgi sevgi sevgi!" notunu düşerek yayınladı.

 

19-04/24/2440411_4115ae10395f47e8fa96fc17926737c4_640x640.jpg