Defne Joy'un oğlu Can 10 yaşında!

Defne Joy'un oğlu Can 10 yaşında!

2011’de ölen Defne Joy Foster’ın oğlu Can Kılıç büyüdü, 10 yaşına bastı. Can, artık babasının yeni eşi Beyza Dankal’a ‘anne’ diyor. Dankal ise yaşadıkları aile saadetini sosyal medya paylaşımlarıyla gözler önüne seriyor.

 

 

Defne Joy Foster 2011 yılında yaşamını yitirmiş, eşi İlker Yasin Solmaz yaklaşık 8 ay sonra “Çocuğum çok küçük, onun anne sevgisine ihtiyacı var” diyerek anaokulu müdürü Beyza Dankal’la evlenmişti.

19-11/30/defne6.jpeg

 

Annesi öldüğünde 2 yaşında olan Can, babasının yeni eşi Beyza Dankal’ı “anne”, onun ilk evliliğinden olan kızı Ceylin’i de “abla” olarak benimsedi.

 

19-11/30/defne5.jpeg

 

‘ANNE’ DEDİĞİN GÜNE BİN MİNNET

Çocuklarıyla birlikte mutlu bir yuva kuran İlker Yasin Solmaz ile Beyza Dankal, aile saadetlerini şimdi sosyal medyada gözler önüne seriyor.

 

19-11/30/defne4.jpeg

 

Dankal, “Aslan Kral” diye hitap ettiği Can’a olan sevgisini Instagram paylaşımlarıyla sık sık dile getiriyor.

 

Beyza Dankal, Can’ın 10’uncu yaş gününü de şu duygusal mesajla kutladı:

19-11/30/defne2.jpeg

“Can Kılıç 10 oldu. Geleceği, umudum, şansım. Nice sağlıklı yaşların olsun oğlum. Kanımdan değilsin kabul ama taa canımın içinden ciğerimdensin çocuk. İyi ki doğdun Aslan Kral’ım. Çok yaşa, çok sev, çok sevil. Bize geldiğin güne bin şükür. Anne dediğin güne bin minnet. Seni çok seviyorum. Ömrüm yettiğince arkandayım. İyi ki bizi seçtin.”

 

19-11/30/defne1.jpeg