Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel'de Gezegen Mehmet'in Sorularını Yanıtladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel'de Gezegen Mehmet'in Sorularını Yanıtladı!

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kral FM'le birlikte 15 ulusal ve 200 yerel bölgesel radyodan ortak canlı yayınlanan "Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel" programında Mehmet Akbay'ın sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Kaya’nın naaşının Türkiye’ye getirilmesi konusunda ailesinin talebi olursa gerekeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

23 Haziran İstanbul seçimlerine ilişkin mesajlar da veren Cumhurbaşkanı, YSK’nın iptal kararını “Oylar çalınmıştır. Çalındığı için bu seçimlerin tekrarı noktasında AK Parti olarak Yüksek Seçim Kurulu'na bunu götürmek durumunda kaldık” dedi.

25 yıldır İstanbul’a yapılan hizmetleri ayrıntılarıyla anlatan Erdoğan, İstanbullulardan Binali Yıldırım’a destek istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde gerçekleştirilen Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ortak yayını; yayın öncesi ve sonrası polemikler, sanatçıların siyasi tavrı, CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ile Ordu’da yaşanan VİP gerginliğine dair de önemli açıklamalar yaptı... Cumhurbaşkanı; “Ordu'daki olayla ilgili yargının vereceği karar İmamoğlu'nun önünü kesebilir” ifadesini kullandı.