Buray’dan Konsere Gelen Sevenlerine Büyük Sürpriz!

Abone Ol :

Buray’dan Konsere Gelen Sevenlerine Büyük Sürpriz!

Buray, Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda gerçekleşen ikinci Bostancı Gösteri Merkezi konserinde sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı. Sanatçı, bilet alan her hayranı adına Gaziantep Nurdağı Hatıra Ormanı’na fidan bağışında bulundu. TEMA Vakfı işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında toplam 1000 fidan dikildi.

Buray, “Sen Sevda mısın”, “İstersen”, “Aşk mı Lazım”, “Seni Sevmiyorum Artık” gibi hit şarkılarını günler süren ve titiz bir çalışmayla hazırlanan sahne dekorunda seslendirdi. Gece, görsel şovlarla renklendi.

Büyük Sürpriz

Hayranları, konser boyunca Buray’ın seslendirdiği tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Ünlü şarkıcının da dinleyicilerine anlamlı bir sürprizi vardı. Buray, konserine bilet alan her bir hayranı adına Gaziantep Nurdağı Hatıra Ormanı’na fidan bağışında bulundu. Bilet alanlara, TEMA’nın üzerinde “15 Nisan 2018 Bostancı Gösteri Merkezi Konseri’ne katılım gösterdiğiniz için Buray, sizin adınıza Gaziantep Nurdağı Hatıra Ormanı’na 1 adet fidan bağışlamıştır. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere yapılan bu katkıya vesile olduğunuz için teşekkür ederiz” yazan bağış sertifikaları hediye edildi.

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Buray, TEMA Vakfı işbirliğiyle hayata geçirdiği bu anlamlı proje hakkında şunları söyledi: “Sanat yaparken insanlara örnek olmaya çalışıyoruz. Güzel, doğru olan şeyler yapmaya gayret ediyoruz. Biliyorsunuz TEMA Vakfı toprağın koruyucusu. Onların işbirliğiyle bin adet fidan bağışı yaptık. Konsere gelen hemen hemen herkes için 1 ağaç dikilmiş olacak. Bu, gelecek nesiller için bizim elimizden gelen güzel bir iyilik hareketi. Geceye de anlam kattı, değer kattı. İnsanlar bu kağıdı alıp eve gidecekler. Hem bugün yaşadıkları o coşkunun güzel bir hatırası olacak, hem de bu gezegende ölümsüz bir can onların olacak. Çok güzel bir his bırakmak istedik insanlarda.”

"Heyecan zamanla azalacağına her seferinde biraz daha artıyor."

Sahne heyecanından da bahseden Buray, her konserinde çıtayı biraz daha yükselttiğini söyledi: “Bir önceki konserden bir tık daha heyecanlıyım. Bu heyecan zamanla azalacağına her seferinde biraz daha artıyor. Anlamadım nasıl iş bu. Ama çok güzel bir duygu gerçekten. Gördüğümüz ilgi de doğru yolda olduğumuzu, insanlara güzel bir şeyler verdiğimizi hissettiriyor. Bu bizim en büyük motivasyonumuz. İnsanların beklentisi zamanla artıyor, biz de her konserde kaliteyi artırmaya, çıtayı biraz daha yükseltmeye çalışıyoruz.”

Abone Ol :