Bkm ile Hem Müzik Hem Kahkaha Dolu Denizbank Konserleri Başlıyor!

Bkm ile Hem Müzik Hem Kahkaha Dolu Denizbank Konserleri Başlıyor!

9 Temmuz Candan Erçetin ile başlayan 17 Eylül’le kadar devam eden Türkiye’nin en ünlü müzisyenleri, en ünlü mizahçıları İstanbul seyircisi ile  Harbiye’nin etkileyici atmosferinde buluşacak.
Denizbank Açıkhava Konserleri’nde; kahkaha dolu geceler şunlar:  Doğu Demirkol 12 Temmuz Cuma; Fırat Tanış,16 Temmuz Salı sahnede olacaklar!
İkinci nesil oyuncularıyla da Türkiye’nin sevgilisi haline gelen ‘Çok Güzel Hareketler 2’ ekibi, Yılmaz Erdoğan ile kahkaha dolu bir gece için 17 Temmuz Çarşamba akşamı Denizbank Açıkhava etkinliklerinde İstanbul seyircisini selamlayacak!
18 Ağustos Perşembe günü Ata Demirer kış sezonu boyunca kapalı gişe sahnelediği ‘Ata Demirer Gazinosu’ ile bir kez daha Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak. Hem dünyanın dört bir yanından esintiler taşıyan şarkılar seslendirecek, hem de seyircisini yıllardır kahkahaya boğan mizahıyla yine sahnede gülmekten kırıp geçirecek.
Türkiye’nin dört bir yanındaki gösterileriyle milyonları güldüren Kaan Sekban da  ilk kez Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda ‘Saçmalar’ gösterisiyle 16 Eylül Pazar akşamı sahnede olacak.
BKM organizasyon ile gerçekleşen Denizbank Açıkhava konserlerinin finalini 17 Eylül akşamı ekranların ve sahnelerin en komik ekibi ‘Güldür Güldür Show’ gerçekleştirecek.

 

AÇILIŞI 9 TEMMUZ SALI AKŞAMI CANDAN ERÇETİN YAPIYOR!


Etkinliklerin açılışını, 9 Temmuz Salı akşamı, Candan Erçetin yapacak. Ardından yeni single şarkısı ve yepyeni repertuarı ile Yalın 10 Temmuz Çarşamba akşamı sahne alacak.
Tüm konserlerinde coşkulu seyircisiyle buluşarak yeni bir hikaye yazan Haluk Levent 11 Temmuz Perşembe akşamı yılın ilk Harbiye Açıkhava konseri ile sahnede olacak.
İlk kez sahneyi birlikte paylaşan ve yepyeni bir repertuarla buluşacak olan Aşkın Nur  Yengi ve Mehmet Erdem 13Temmuz, Cumartesi akşamı sahneye çıkacaklar.
18 Temmuz Perşembe akşamı ise bir kez daha Harbiye ve İstanbul seyircisiyle buluşup, yazın tadını eğlenceli şarkılarıyla çıkarmayı vaadeden Kenan Doğulu sahnede olacak.
20 Ağustos akşamı Şevval Sam, uzun bir aradan sonra Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sürprizleriyle İstanbul seyircisiyle buluşacak ve Cem Adrian 14 Eylül akşamı çok konuşulacak repertuvarıyla Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda ilk kez yer alacak.
 
 
 
 
 
DENİZBANK AÇIKHAVA KONSER TAKVİMİ:


09 Temmuz Salı                      CANDAN ERÇETİN
10 Temmuz Çarşamba            YALIN
11 Temmuz Perşembe            HALUK LEVENT
12 Temmuz Cuma                  DOĞU DEMİRKOL
13 Temmuz Cumartesi           AŞKIN NUR YENGİ & MEHMET ERDEM
16 Temmuz Salı                      FIRAT TANIŞ ile GELİN TANIŞ OLALIM
17 Temmuz  Çarşamba           YILMAZ ERDOĞAN ve ÇGH 2
18 Temmuz Perşembe            KENAN DOĞULU
18 Ağustos Pazar                    ATA DEMİRER GAZİNOSU
20 Ağustos  Salı                      ŞEVVAL SAM
14 Eylül Cumartesi                 CEM ADRIAN
16 Eylül Pazartesi                   KAAN SEKBAN – SAÇMALAR
17 Eylül Salı                            GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW