Berkay Bodrum’da Mest Etti !

Abone Ol :

Berkay  Bodrum’da Mest Etti !

Berkay önceki gece Bodrum'da  BVS Group’a ait Sahne İstanbul sahnesinde gerçekleşen konserinde sevenleriyle buluştu.


Bodrum Sahne İstanbul 'da şarkılarını seslendiren Berkay konser mekanını hınca hınç dolduran sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. Berkay'ı izleyenler arasında Saba Tümer, Bekir Aksoy, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi ünlü isimlerde vardı.

Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanırım ve Gel Gel gibi sevilen şarkılarını ard arda söyleyen ünlü şarkıcı daha sonra arabesk şarkılara geçti. “Beni Benden Alırsan”, “Hani Bekleyecektin”, “Kaç Kadeh Kırıldı”, “Nasip Değilmiş”  gibi şarkılarını Bodrum Sahne İstanbul'u dolduran dinleyicileriyle bir ağızdan söyleyen Berkay muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Hemen her şarkısı hit olan ve kısa bir süre önce sevenleriyle buluşturduğu yeni şarkısı “Uygun Adım” ile tıklanma rekorları kıran Berkay konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Berkay ilk kez 11 Ağustos Perşembe gecesi İstanbul Açıkhava ‘da vereceği konseriyle büyük bir show’a imza atmaya hazırlandığını anlattı.

Abone Ol :