Arabesk- Rock Tarzı Alaturka Yorumla Birleştirdi

Arabesk- Rock  Tarzı Alaturka Yorumla Birleştirdi

“Satılacak adammıydım” parçasına klip çekt

Sanat camiasının beyefendi kişiliğiyle ön plana çıkan İsmail Özkan yeni single parçasıyla hayranlarını heyecanlandırdı. Milyonların dinlediği “Hayal gözlüm” şarkısından sonra Özkan bu kez de “satılacak adammıydım” parçasıyla dikkatleri üzerine çekti.
Sanat camiasındaki “her şey mübah” anlayışından uzak bir yaşam tarzıyla adından söz ettiren İsmail Özkan, yeni single parçasıyla müzik listelerinde yeniden kendini gösterdi. Balıkesir’in Cunda Adası’nda “satılacak adammıydım” parçasına klip çeken Özkan, özenle hazırladığı şarkıda güçlü alaturka yorumunu ön plana çıkardı. Özkan böylece arabesk-rock tarzındaki parçayı alaturka ile harmanlamış oldu. Özkan klibinde ise tüm satılmış dostluklara ve satılmış aşklara dikkat çekiyor


DUAYEN İSİMLERDEN DESTEK


“Ben satılacak adammıydım” parçasının sözlerini Ahmet Selçuk İlkan hazırlarken, şarkının müziğinde de Selami Şahin’in imzası var. Sanat dünyasının iki duayen ismini arkasına alan İsmail Özkan da single parçasına güçlü yorumunu kattı. Şarkının sonunda ise İsmail Özkan ve Ahmet Selçuk İlkan’ın düeti de dikkatlerden kaçmıyor. 4 gündür tüm müzik kanallarında ve dijital platformalarda sıkça çalınan şarkı, müzik listelerinde de şimdiden kendini gösterdi. Her Çarşamba TRT Müzik Ekranları’nda da “Alaturka Geceler” programıyla izleyicilerinin karşısına çıkan Özkan, “Ben satılacak adammıydım” şarkısıyla da yaza hızlı girdi.