Anadolu Ateşi Yenilenen Gösteri ile Turneye Çıkıyor!

Abone Ol :

Anadolu Ateşi Yenilenen Gösteri ile Turneye Çıkıyor!

Anadolu Ateşi dans topluluğu yepyeni gösterisi ‘İstanbul Dreams’ ile Anadolu turnesine çıkıyor! Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun eşsiz performası, Anadolu’da sanatseverlerle buluşacak. Dünyanın dört bir yanında ayakta alkışlanan gösteri yenilenmiş bölümleriyle İstanbul (12 Aralık Salı), Balıkesir (13 Aralık Çarşamba), İzmir (14 Aralık Perşembe), Bursa (15 Aralık Cuma), Adana (21 Aralık Cuma) ve Gaziantep'te (22 Aralık Cumartesi) izleyenleri büyüleyecek.

Anadolu İstanbul’u Yaşayacak!

Kuruluşunun 20., sahnelerde ise 18. yılını kutlayan ekip, gösteride uçuş ve devasa görüntü sistemleri kullanarak, Anadolulu sanatseverlerin beğenisine sunacak. Anadolu Ateşi, yenilenmiş ‘İstanbul Dreams’ adını verdilleri gösteri ile ilk perdede, İstanbul’un 24 saat yaşayan caddelerini, Doğu Batı medeniyet sentezlerini, eğlence ve kültür sanat yaşamını, dansın dili ile izleyiciye sunacak.

“Best Of Anadolu Ateşi”

Anadolu Ateşi 5000. gösteri serisinde bugüne kadar en hızlı, heyecanlı, dinamik bölümlerini harmanlandığı özel bir performans sunacak. Ekip, 80 dansçının katılacağı yenilenmiş gösteriyi, unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Anadolu Ateşi İstanbul Dreams Aralık Ayı Programı:
12 Aralık Salı - İstanbul / Bostancı Gösteri Merkezi
13 Aralık Çarşamba - Balıkesir / Avlu Kültür Sanat Merkezi
14 Aralık Perşembe - İzmir / Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
15 Aralık Cuma - Bursa / Merinos Kongre Merkezi Osman Gazi Salonu
21 Aralık Cuma - Adana / Çukurova Üni. Kongre Merkezi
22 Aralık Cumartesi - Gaziantep / GAUN Mavera Kongre ve Sanat Merkezi

Abone Ol :