HABERLER

Türkiye’de Klip Çekmek İstiyorum!

Güncelleme: 12.02.2018 13:57

cover

"Nirvana" adlı albümünü hayranlarının beğenisine sunan Inna ile Kral Pop stüdyosunda bir araya geldik. İnna ile yeni albümünü ve projelerini konuştuk.

Inna , Nirvana albümü için  "Albümü hazırlamak bir yılımı aldı. Bu albüm içinde tutku sevgi ve Nirvana var zaten göreceksiniz. Nirvana benim için müzik demek. Her şarkıda bir Nirvana var. Hepsinden de mutluluk var." dedi. Klip çekimlerinin gece yarısına kadar sürdüğünü söyleyen İnna  "Klip çekimleri gerçekten zor oldu. Soğuk havada çekimlerde çok üşüdüm. Ama çok güzel bir klip oldu." dedi.

Sahnede danslarının beğenilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyleyen Inna ‘Dansçı değilim. Rihanna ve birçok sanatçı gibi koreografi yapmıyorum. Seyirciyle bütünleşmek için kendi içimden geldiği dans ediyorum. ‘dedi.

Türk hayranları için ise ‘ Türk hayranlarımın şarkılarımı ezbere söylenmesinden çok mutluyum. Türk hayranlarımı çok seviyorum. İzmir konserimi unutamıyorum. Bu albümde bir şarkıma Türkiye’de klip çekmek istiyorum. Türkiye’ye geldiğimde hep Kral Pop dinleyip yeni klipleri izliyorum.

"Tarkan’ı ve şarkılarını biliyorum"
Türkçe öğrenmek istediğini söyleyen Inna "Türkçe öğrenmek istiyorum. Bir dahaki geldiğimde elimden geldiğince Türkçe konuşmaya çalışacağım. Annem benden daha çok Türkçe biliyor. Türk dizilerini izliyor. Muhteşem Yüzyıl dizisini çok beğeniyor" dedi.

Inna röportajımızın ardından Nirvana şarkısını akustik şekilde Kral Pop hayranları için seslendirdi.

Haber: Bora BAĞCIBAŞI

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Gökhan Tepe ile Romantik Gece!
  cover
  Melek Mosso'dan Yeni Single!
  cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Sevcan Kadına Şiddete Dur Diyor!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu