HABERLER

Cebimdeki Yabancı Sinemalarda!

Güncelleme: 02.02.2018 15:43

cover

Serra Yılmaz’ın ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu, konusu itibariyle vizyona girmeden büyük merak uyandıran ‘Cebimdeki Yabancı’ bugünden itibaren Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda sinemalarda!

Serra Yılmaz’ın ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu, ‘Cebimdeki Yabancı’nın vizyon fragmanı yayınlandı. Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi oyuncuları buluşturan filmde, yedi yakın arkadaş oynadıkları oyunla birbirlerinin o güne kadar hiç bilmedikleri gerçekleri ile yüzleşecek.

Cep telefonlarına gizlenen hayatların karı-koca ve arkadaşlık ilişkilerindeki tüm dengeleri değiştireceğini göreceğimiz filmde bir akşam yemeği için toplanan arkadaşlar, ellerinden düşürmedikleri, hayatlarının kara kutusu olan cep telefonlarını masaya bırakarak maskelerini indirecekler. Tüm mesajların yüksek sesle okunacağı ve aramaların da duyulacağı bu oyun, onları geri dönüşü olmayan bir yola sürüklerken; seyircileri ise kahkaha ve gerilim dolu bir oyunla baş başa bırakacak.

‘Cebimdeki Yabancı’, bugünden itibaren tüm sinemalarda!

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Ve Aleyna Tilki 18 Oluyor!
  cover
  Çağatay Akman'ın Yeni Klibine Büyük İlgi!
  cover
  GQ Türkiye “Men Of The Year 2017” Ödülleri Sahiplerini Buldu!
  cover
  Nuray Hafiftaş Son Yolculuğuna Uğurlandı!
  cover
  Derya Tuna’dan Duygu Dolu Satırlar!